Dethleffs Aero 2021 NIEUW!

Dethleffs Aero 2021 NIEUW!

 

Dethleffs Aero 510 ER buitenkant voorzijde
Dethleffs Aero 510 ER buitenkant achterzijde

 

Laat u verrassen

De nieuwe design-serie Dethleffs Aero 2021 is ontworpen voor jonge en voor jong gebleven kampeerders en biedt als verjaardagscadeau een aantrekkelijk 90-jarig jubileumpakket met uitgebreide uitrusting.

In 1931 bedacht de Duitse Allgäu fabrikant van skistokken de eerste caravan in Duitsland, uit liefde voor zijn vrouw, hij wilde zijn gezin om hem heen tijdens lange zakenreizen.

Dus viert Dethleffs komend jaar haar 90-jarig jubileum en presenteert zij een gloednieuwe modellenlijn. Het nieuwe familielid heet ´Aero´, een naam die bekend zal klinken voor de echte Dethleffs-fans, omdat deze serie al eerder bij Dethleffs verkrijgbaar was. Het staat voor betrouwbaarheid, solide kwaliteit, made in Germany én voor een ongewoon modern design.

Deze designgerichte caravan van hoge kwaliteit, die primair gericht is op een jongere, prijsbewuste caravan-doelgroep. Een groep absoluut geen individuele uitrusting willen missen. Naast de prijs-kwaliteitsverhouding en het uitzonderlijke ontwerp, is dit een van de grootste troeven van de Aero.

Icon Tempo100Dethleffs Aero 2021Icon AKSDethleffs Aero 2021Icon Snowproof 3FlockenDethleffs Aero 2021Icon Eingangstuer 70cmIcon AirPlusDethleffs Aero 2021Icon SchlafenIcon Einsaeulen HubtischDethleffs Aero 2021Icon DIDI HappyFamily

Dethleffs Aero 2021
Dethleffs Aero 2021

Dethleffs Aero 2021

De nieuwe Aero

Een bekende naam, maar nu in een moderne Aero look!

De fraai gevormde achterbumper met geïntegreerde verlichting is als een lach op het gezicht, in het interieur zorgt het frisse design direct voor de juiste stemming. En ook het omvangrijke “90 Years” jubileumpakket met highlights als 17″ aluminium velgen in een eigen Dethleffs design en de extra brede ingangsdeur en hordeur zorgen gegarandeerd voor een goed humeur.

360 graden foto Aero 510 ER

 

Indelingen en prijzen Dethleffs Aero 2021 incl. “90 Years” pakket

 

Aero 410 QS 

Aero 470 FR 

Aero 500 QSK 

Aero 510 ER 

Aero 520 ER 

Dethleffs Aero 2021

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

Dethleffs Aero 2021

Jubileum uitrusting “90 Years” pakket 57 kg410 QS470 FR500 QSK510 ER520 ER
17” aluminium velgen819,-819,-819,-819,-819,-
Gladde buitenbeplating wit1.599,-1.599,-1.599,-1.599,-1.599,-
Kunststof designelementen voor en achter589,-589,-589,-589,-589,-
Disselafdekking189,-189,-189,-189,-189,-
Extra brede ingangsdeur met raam en hordeur559,-559,-559,-559,-559,-
Dakluik met verlichting 700 x 500 mm549,-549,-549,-549,-549,-
Warmwatervoorziening609,-609,-609,-609,-609,-
Keukenachterwand met acrylglas119,-119,-119,-119,-119,-
Functionele opberg- en bevestigingselementen229,-229,-229,-229,-229,-
Normale verkoopadviesprijs23.201,-24.201,-24.701,-24.701,-25.701,-
Speciale Jubileum aanbieding19.990,-20.990,-21.490,-21.490,-22.490,-
Uw prijsvoordeel3.211,-3.221,-3.211,-3.221,-3.221,-