Ventura Air Simplex voor caravan en camper
Ventura Air Simplex voor caravan en camper
Simplex
Sportieve en eenvoudige voortent voor caravans, campers en bussen.
Dankzij het lichte en ruime gevoel is de Simplex een fantastische reistent voor outdooravonturen op de camping. Dankzij de verstelbare hoogte is de Ventura Air Simplex eigenlijk voor elk denkbaar outdooravontuur geschikt. De lichtpanelen in het dak, de slaapcabine en de mogelijkheid voor een zonneluifel zijn slechts een paar voorbeelden van de fantastische functies die de Simplex zo uniek maken.
De Simplex heeft alles wat u nodig hebt voor een fantastische outdoorvakantie. Dankzij het kuipzeil, de ingenaaide gordijnen en de eenvoudig op te zetten tent bent u met een Simplex altijd klaar om op vakantie te gaan. U beschikt over de ideale, kleine basis als u met de Ventura Air Simplex reist.
Hoogte: Past op voertuigen tussen de 180 en 220 cm
Bodemmaat: D350xB320 cm
Gewicht: 29,4 kg
Details: Uitritsbaar front, twee achterdeuren met muggengaas, Advanced Air System, verstelbare hoogte, kuipzeil, slaapcabine in ademend materiaal met muggengaas, ingenaaide gordijnen, klittenband met mogelijkheid voor LED strips, bekende materialen van Isabella, reflecterende scheerlijnen, vakken voor scheerlijnen, grondzeil mogelijk in verbindingsstuk, dubbele pees, dubbele luchtpomp, voorbereid voor zonneluifel.
Opties voor montage: Simplex Sun-zonneluifel, peesadapter voor (bus) camper
Blauw streep: Ritssluiting voor uitneembare en neerrolbare tentdelen
Grijs venster: Insectenhor met folie vensterflappen
Plattegronden
Pijlen boven en beneden + getal: Diepte van het vloeroppervlak
Blauw streep: Uitneembare en neerrolbare tentdelen
Gestippelde buitenlijnen: Petluifel
Zwarte hoekjes: Deuropeningen
Indien Isabella producten niet voor 1 augustus 2022 leverbaar zijn gaat de prijs met 10 % omhoog!
Ventura Air Simplex Low ( 180-220 cm) € 1.199,-
Reinders prijs € 1.079,-
Zonluifel € 199,-